פרופיל הסוכנות

סוכנות בקשי, המובילה בישראל בתחום הביטוח העסקי והמסחרי, נוסדה בשנת 1964 והיא מעניקה את כל פתרונות הביטוח לאנשים פרטיים, קבלנים, חברות וארגונים.

כמי שחרטה על דיגלה מתן שירות אישי, אכפתי ומהיר, הסוכנות, בהנהלת המייסדת אילנה בקשי ובני הדור הצעיר במשפחה, נהנית מקהל לקוחות נאמן וותיק שבחלקו מבוטח על ידה  זה למעלה מ-50 שנה.

אנו מאמינים כי בכדי לעטוף את הלקוח במענה הביטוחי ההולם שיתן לו שקט נפשי וכיסוי מושלם בשעת הצורך, תפקידנו הוא קודם כל לשמוע ולהבין אותו ותמיד לנהוג עימו בשקיפות מלאה.

בזכות הנסיון הרב שצברנו אנו מסוגלים לתפור פתרונות יצירתיים בהתאמה מלאה גם למקרים המורכבים ביותר.

אנו מציעים את כל פתרונות הביטוח ועובדים על כל חברות הביטוח הפעילות במשק. קשרי העבודה המצויינים שפיתחנו בענף הם המאפשרים לנו להשיג ללקוחותינו פוליסות אטרקטיביות במחיר ובתנאים, ולהעניק להם, לכשידרש, את הטיפול המהיר ביותר בהעברת כספי התביעות לחשבונם.

כסוכנות דינאמית ועדכנית חשוב לנו להתחדש ולהתרענן כל העת ואנו עובדים עם מיטב הכלים והטכנולוגיות בכדי לספק ללקוחותינו את השירות היעיל והנעים ביותר.

אנו גאים בצוות המקצועי שלנו הפועל מתוך תודעת שירות מפותחת, בקיאות מקצועית ואהבה אמיתית לקהל לקוחותינו בשלוש מחלקות הסוכנות:

  • מחלקת ביטוח חיים, פנסיה, בריאות ופיננסיים
  • מחלקת אלמנטרי – עסקים לרבות הנדסי וקבלני, רכב לרבות רכבי יוקרה , דירה וחבויות
  • מחלקת תביעות

בנוסף, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו העסקיים מנהלי תיקי לקוחות המלווים אותם באופן צמוד ומהווים עבורם כתובת אחת בה הם מקבלים את כל התשובות לשאלותיהם ואת המענה לכל צרכיהם.

בין לקוחות הסוכנות: אנשים פרטיים ובעלי משפחות וכן חברות מובילות בכלכלה הישראלית ובהן חברות היי טק, חברות בנייה, חברות מהמגזר הציבורי, עסקים, חנויות, ועוד.   

החזון שלנו

לזכור תמיד שכולנו בני אדם. הלקוחות הם אנשים ואנו אנשי שלומם.

לשרת. הלקוח הוא תמיד במרכז ואנו כאן בכדי לתת לו את המענה הטוב והמהיר ביותר

להתחדש. אנו תמיד מעודכנים, עם האצבע על הדופק.
לראות. אנו צופים את כיווני השוק המשתנה וחוזים את צרכי המחר.
ללמוד. אנו לומדים מניסיון העבר, ומקדמים את סל הפתרונות שאנו נותנים ללקוחותינו.
להקשיב. אנו מזהים את צרכי הלקוח, ומתאימים לו את הפתרון הטוב ביותר.
לעמוד ביעדים. אנו חותרים אל המטרות שהצבנו לעצמנו ומרימים את הרף כדי לגדול ולהתפתח.

בקשי, מתקדמים בביטוח.
כבר יותר מ-50 שנה.

התיאור המוצג בעמוד זה לעיל הינו תיאור כללי של הפוליסה/התוכנית. תיאור זה אינו מפרט את כל ההוראות, התנאים והסייגים הכלולים בפוליסה/בתוכנית. הפרטים המלאים מצויים בפוליסה/בתוכנית הרלוונטית ובהסכמי השירות, אם וככל שקיימים. בכל מקרה של סתירה או אי התאמה בין המידע המופיע באתר לבין המידע המופיע בפוליסה/בתוכנית, המידע הרשום בפוליסה/בתוכנית גובר על התיאור באתר.

Call Now Button